Szkolenie pierwszej pomocy dla lekarzy oraz personelu pracującego w gabinetach dentystycznych

Stawiamy na jakość! Kładziemy szczególny nacisk na doskonalenie umiejętności uzyskiwania dostępu żylnego oraz proponujemy alternatywne drogi podawania leków.
Zajęcia prowadzone są przez dyplomowanych ratowników medycznych, z wieloletnim doświadczeniem zarówno zawodowym i edukacyjnym, dzięki czemu pozoracje przedstawiane na szkoleniu są odzwierciedleniem prawdziwych sytuacji, które mogą się przytrafić gabinecie stomatologicznym .Oferujemy Państwu szkolenie na najwyższym poziomie! Ćwiczenia wykonywane są na zaawansowanych fantomach i symulatorach medycznych, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu np. AED, wkłuć doszpikowych oraz rurek i masek krtaniowych.

Zapraszamy!

Więcej na temat szkolenia pierwszej pomocy dla lekarzy oraz personelu pracującego w gabinetach dentystycznych >>