Szkolenie pierwszej pomocy dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych pracujących w przychodniach POZ i NPL

Stawiamy na jakość!

Zajęcia prowadzone są przez dyplomowanych ratowników medycznych, z wieloletnim doświadczeniem zarówno zawodowym i edukacyjnym, dzięki czemu pozoracje przedstawiane na szkoleniu są odzwierciedleniem prawdziwych sytuacji, które mogą się przytrafić w przychodniach POZ i NPL .Oferujemy Państwu szkolenie na najwyższym poziomie! Ćwiczenia wykonywane są na zaawansowanych fantomach i symulatorach medycznych, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu np. AED, wkłuć doszpikowych oraz rurek i masek krtaniowych.

Zapraszamy!

Więcej na temat szkolenia pierwszej pomocy dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych pracujących w przychodniach POZ i NPL >>>