Nabór na bezpłatne kursy komputerowe dla osób niepełnosprawnych
  • Jesteś osobą niepełnosprawną?
  • Pragniesz znaleźć pracę swoich marzeń, ale nie wiesz od czego zacząć?
  • Chcesz zwiększyć swoje kompetencje zawodowe, ale nie wiesz jak?

Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń w Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych i zwiększ swoje szanse na rynku pracy!!!

Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych obecnie prowadzi rekrutację na szkolenia:

• EXCEL poziom podstawowy 40h
  • EXCEL poziom średniozaawansowany 40h
  • Specjalista ds. projektowania identyfikacji wizualnej marki w oparciu o program ADOBE CS5 (Photoshop i Ilustrator) 50h
  • Grafika komputerowa (Ilustrator) 50h
  • E-marketing 60h

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli:

• masz 18-67 lat (do wieku emerytalnego),
  • mieszkasz na terenie województwa mazowieckiego lub lubelskiego,
  • pozostajesz bez zatrudnienia tj. jesteś nieaktywny zawodowo, bezrobotny, poszukujący pracy,
  • nie jesteś uczestnikiem WTZ lub ZAZ,
  • posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym – z zachowaną normą intelektualną.

NIE CZEKAJ!!!

Już dziś zgłoś się do Centrum Edukacji i Aktywizacji  Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Warszawie przy  ul. Narbutta 49/5 lub zadzwoń.

Centrum Edukacji i Aktywizacji  Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Warszawie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 798 694 015 lub adresem e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..