Seminaria i konferencje

20181017 konferencja 14grudzien FB post 8 1

Głównym celem konferencji jest przedstawienie strategii oraz metod terapeutycznych wykorzystywanych do stymulacji rozwoju dzieci z różnymi problemami oraz zaburzeniami rozwojowymi. Uczestnicy konferencji będą mogli się zapoznać z najnowszą wiedzą naukową i działaniami praktycznymi związanymi z diagnostyką i usprawnianiem dzieci oraz wspieraniem ich rodzin.W konferencji wezmą udział znani i cenieni specjaliści z różnych ośrodków akademickich w kraju oraz praktycy zajmujący się problemami zaburzeń rozwojowych dziecka.

Konferencja skierowana jest do nauczycieli, terapeutów, specjalistów: psychologów, pedagogów, logopedów, studentów kierunków psychologiczno – pedagogicznych oraz wszystkich specjalistów działających w obszarze edukacji i terapii dzieci i młodzieży.

Agenda >>

Serdecznie zapraszamy do zapisów przez formularz na stronie konferencji >>.

Za udział w konferencji wydawane będą certyfikaty.  Ilość miejsc jest ograniczona.