Bezpłatne szkolenie dla studentów: Kurs Jak założyć własną firmę – ABC Przedsiębiorczości

2 listopada 2021 @ 18:00 - 16 grudnia 2021 @ 21:00
  • To wydarzenie minęło.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy studentów WSR na kompleksowy Kurs Jak założyć własną firmę – ABC Przedsiębiorczości
Czy chcesz dowiedzieć się jak wykreować własną markę, pozyskać klientów i przy tym zarobić?

Ten kurs jest dla ciebie!

Przedsiębiorczość jest cechą niezbędną każdej osobie zakładającej własną działalność. Oprócz tego jest niezwykle ceniona przez pracodawców. Przedsiębiorczość łączy ambitność, innowacyjność, kreatywność i ciągłe poszukiwanie lepszych rozwiązań.

DOWIESZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT:

• Zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej
  • Księgowości w firmie
  • Identyfikowania otoczenia zewnętrznego przedsiębiorstwa
  • Wybierania lokalizacji firmy
  • Ustalania struktury towarów i planowania oferty handlowej
  • Marketingu
  • Sporządzania biznesplanu
  • i wiele więcej

KIEDY?

Szkolenie będzie odbywać się online we wtorki i czwartki od 02 listopada do 16 grudnia 2021 roku, w godzinach 18:00 – 21:00

DLA KOGO?

Szkolenie skierowane jest do studentów studiów niestacjonarnych 1 stopnia kierunku „Psychologia Medyczna” oraz 1 i 2 stopnia kierunku „Dietetyka”, którym do zakończenia studiów pozostały maksymalnie 4 semestry.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

• Zgłoś się na szkolenie – telefonicznie 22 626 20 42 lub 795 347 749 lub mailowo szkolenia@wsr.edu.pl
  • Wypełnij dokumenty rekrutacyjne
  • Przekaż niezwłocznie podpisane dokumenty do Biura Projektów (wyślij skan dokumentów na adres: szkolenia@wsr.edu.pl, a oryginały możesz wysłać pocztą na adres Uczelni lub dostarczyć osobiście do Biura Projektu – WSR, pokój nr 3)