Bezpłatne szkolenie dla studentów: Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu u lekarzy i pielęgniarek

19 grudnia @ 09:00 - 16:00

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy studentów WSR na bezpłatne szkolenie Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu u lekarzy i pielęgniarek.

Szkolenie odbędzie się online w dniu 19.12.2021, w godzinach 9:00 – 16:00.

Po ukończonym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikaty.

DLA KOGO?

Szkolenie skierowane jest do studentów studiów niestacjonarnych 1 stopnia kierunku „Psychologia Medyczna” oraz 1 i 2 stopnia kierunku „Dietetyka”, którym do zakończenia studiów pozostały maksymalnie 4 semestry.

CZEGO SIĘ DOWIESZ:

Na czym polega wypalenie zawodowe i jakie są jego symptomy
Jacy ludzie są najbardziej podatni na wypalenie zawodowe
Co jako pracownik mogę zrobić, aby nie wpaść w wypalenie zawodowe?
Co jako szef mogę zrobić, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wypalenia zawodowego wśród pracowników?
Mechanizmów wypalenia zawodowego
Auto-diagnozy oraz znalezieniu optymalnych dla siebie sposobów radzenia sobie z wypaleniem zawodowym
Zwiększenia komfortu osobistego podczas pracy i polepszenia jej wyników

CO MUSISZ ZROBIĆ, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

• Zgłoś się na szkolenie – telefonicznie 22 626 20 42 lub 795 347 749 lub mailowo szkolenia@wsr.edu.pl
  • Wypełnij dokumenty rekrutacyjne
  • Przekaż niezwłocznie podpisane dokumenty do Biura Projektów (wyślij skan dokumentów na adres: szkolenia@wsr.edu.pl, a oryginały możesz wysłać pocztą na adres Uczelni lub dostarczyć osobiście do Biura Projektu – WSR, pokój nr 3)
  • Przyjdź na szkolenie