Centrum Szkoleń WSR zaprasza na nowe szkolenie: IASTM- Mobilizacja narzędziowa tkanek miękkich

29 maja @ 09:00 - 30 maja @ 17:00
  • To wydarzenie minęło.

Kurs IASTM – Terapia Narzędziowa Tkanek Miękkich, przedstawia koncepcje pracy z ciałem pacjenta przy zastosowaniu narzędzi ze stali chirurgicznej. IASTM stanowi formę terapii manualnej wykorzystywanej przez fizjoterapeutów na całym świecie. Stosowanie narzędzi w terapii manualnej pozwala na łagodzenie bólu o charakterze mięśniowo-powięziowym oraz zmniejszanie dolegliwości ze strony układu ruchu. Dzięki temu z powodzeniem można wykorzystywać tę technikę w codziennej praktyce fizjoterapeutycznej. Terapia IASTM wpływa również na poprawę efektów wydolności fizycznej w wielu dziedzinach sportu.

Prowadzący szkolenie:

• Mgr Kamil Małek (autor szkolenia) – pasjonat terapii IASTM, fizjoterapeuta specjalizujący się w obszarze ortopedii, traumatologii i neurologii. Pracuje z pacjentami bólowymi w stanie przewlekłym i ostrym oraz neurologicznymi
  • Mgr Grzegorz Biernacki fizjoterapeuta specjalizujący się w neurologii, traumatologii i ortopedii. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, sympatyk metody IASTM

Cena: 1300 zł
Studenci i absolwenci WSR: 1105 zł (15% zniżki)

Więcej informacji i rejestracja: https://bit.ly/2ReO3ey

Start: