Centrum Szkoleń WSR zaprasza na Warsztaty z zakresu fizjoterapii mięśni dna miednicy

30 maja 2021 @ 09:00 - 17:00
  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy do uczestnictwa w warsztacie z zakresu fizjoterapii mięśni dna miednicy!
Kurs skierowany jest do fizjoterapeutów oraz studentów kierunku fizjoterapia i pokrewnych.

Cel szkolenia: Podczas kursu przekazana zostanie wiedza odnośnie funkcji poszczególnych organów dna miednicy, ze szczególnym uwzględnieniem współzależności łączących poszczególne struktury pod względem ich funkcji i fizjologii, a także poszerzone zostaną wiadomości i umiejętności dotyczące aktywacji mięśni dna miednicy. Każda kobieta, każdy mężczyzna powinien zaznajomić się za swoim dnem miednicy. Dzięki temu, osoby zainteresowane i świadome osiągną poprawę jakości życia.

Czas trwania: 10h lekcyjnych

Cena: 450 zł