Instruktor symulacji medycznej: badania fizykalne zakres podstawowy

12 stycznia @ 10:00 - 13 stycznia @ 18:00
  • To wydarzenie minęło.

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy wykładowców WSR na szkolenie Instruktor symulacji medycznej: badania fizykalne zakres podstawowy

Szkolenie odbędzie się w dn. 12-13.01.2022r w godz. 9:00 – 18:00.

Miejsce szkolenia: Wyższa Szkoła Rehabilitacji ul. M.Kasprzaka 49

Szkolenie trwa 18 godzin dydaktycznych.

Szkolenie skierowane jest do wykładowców WSR kształcących na kierunku Ratownictwo medyczne

Deklarując udział w szkoleniu obligatoryjnie wprowadzą Państwo elementy symulacji medycznej na prowadzonych przez Państwa zajęciach, co będą Państwo potwierdzali w terminie późniejszym stosownymi dokumentami.

Na stronie znajdują się dokumenty rekrutacyjne oraz program szkolenia.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie oryginałów dokumentów załącznik nr 1 i 2, do Biura Projektów WSR, pokój nr 3, do 14.12.2021r.
W przypadku braku możliwości złożenia oryginałów dokumentów, proszę o przesłanie skanów dokumentów na adres szkolenia@wsr.edu.pl, obligatoryjnie oryginały należy złożyć w ciągu 14 dni od zgłoszenia na szkolenie. Po zakwalifikowaniu się na listę uczestników należy złożyć w Biurze Projektów do 17.12.2021r. podpisane dokumenty rekrutacyjne (załącznik nr 3, załącznik nr 4 i załącznik nr 5).

W razie pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 600 874 937 lub mailowo szkolenia@wsr.edu.pl.

Początek:
12 stycznia @ 10:00