Instruktor symulacji medycznej: badania fizykalne zakres rozszerzony

1 marca @ 09:00 - 18:00
  • To wydarzenie minęło.

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy wykładowców WSR na szkolenie Instruktor symulacji medycznej: badania fizykalne zakres rozszerzony

Szkolenie odbędzie się w dniach 1-3.03.2022 r. godz. 9.00-18.00

Miejsce szkolenia: Wyższa Szkoła Rehabilitacji ul. M. Kasprzaka 49

Szkolenie trwa 24 godziny dydaktyczne.

Szkolenie skierowane jest do wykładowców WSR kształcących na kierunku Ratownictwo medyczne

Deklarując udział w szkoleniu obligatoryjnie wprowadzą Państwo elementy symulacji medycznej na prowadzonych przez Państwa zajęciach, co będą Państwo potwierdzali w terminie późniejszym stosownymi dokumentami.

Na dole strony znajdują się dokumenty rekrutacyjne oraz program szkolenia.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie oryginałów dokumentów załącznik nr 1 i 2, do Biura Projektów WSR, pokój nr 3, do 17.02.2022r.

W przypadku braku możliwości złożenia oryginałów dokumentów, proszę o przesłanie skanów dokumentów na adres szkolenia@wsr.edu.pl, obligatoryjnie oryginały należy złożyć w ciągu 14 dni od zgłoszenia na szkolenie. Po zakwalifikowaniu się na listę uczestników należy złożyć w Biurze Projektów do 21.02.2022r. podpisane dokumenty rekrutacyjne (załącznik nr 3, załącznik nr 4 i załącznik nr 5).
W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy: szkolenia@wsr.edu.pl lub pod nr tel. 600 874 937

Data:
Godzina: