Konferencja Międzynarodowa „Postępy nauk o zdrowiu”

31 marca 2017 @ 08:00 - 15:00
  • To wydarzenie minęło.

2017 rok – 10-lecie Wyższej Szkoły Rehabilitacji.
Od 10 lat rozwijamy i wspieramy pasje młodych ludzi. Czy to dużo ? Dla nas tak. Dużo pracy, radości, nowopoznanych ludzi i wykształconych absolwentów.
Możemy się poszczycić czterema kierunkami studiów, studiami podyplomowymi, kursami oraz ciekawymi wydarzeniami dla studentów. Rozpoczęliśmy również współpracę w ramach projektu Erasmus + i uruchomiliśmy własne wydawnictwo.
W związku z tą wyjątkową okazją zapraszamy na jubileuszową konferencję.

Konferencja „Postępy nauk o zdrowiu”, to wydarzenie międzynarodowe, w którym będziemy gościć m.in : Prof. Camillo di Giulio, Prof. Alejandro Galán-Mercant, Prof. María Ruiz-Muñoz Prof. Manuel González-Sánchez, Prof. Krzysztofa Bieleckiego , Prof. Grażynę Cichosz oraz wielu innych wybitnych specjalistów.
Serdecznie zapraszamy do naukowego rozpoczęcia jubileuszu Wyższej Szkoły Rehabilitacji.

Agenda Konferencji “Postępy nauk o zdrowiu”:

15.15-17.00 Warsztaty*:

• Pierwsza pomoc
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Żywienie dzieci i kobiet w ciąży

*Warsztaty odbywają się w tym samym czasie

Data:
31 marca 2017