Kryzys i co dalej…? Praktyczny webinar dotyczący podstawowych metod pracy w kontakcie z osobą w kryzysie

17 marca @ 20:30 - 21:30
  • To wydarzenie minęło.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar z interwencji kryzysowej dla osób w kryzysie wojny – dedykowany ratownikom medycznym, studentom tego kierunku oraz wszystkim osobom działającym w obszarze pomocy medycznej. Na spotkaniu dowiecie się, jak reagują ludzie na traumatyczne doświadczenia, jak ich wesprzeć i jak zadbać o siebie.

• Termin: 17 marca 2022 r. (czwartek), godz. 20.30, online Teams

Podczas spotkania pojawią się takie treści jak:

• założenia współczesnej Interwencji Kryzysowej
  • typowe reakcje ludzi, którzy przeszli traumatyczne wydarzania
  • teoria, a praktyka – jak elastycznie korzystać z tego co mamy
  • jakiego wsparcia potrzebują osoby dotknięte wojną?
  • nawiązywanie psychologicznego kontaktu z osobami doświadczającymi traumy – jak z nimi rozmawiać?
  • troska o własny dobrostan: jak zadbać o higienę psychiczną i zapobiec wypaleniu w trakcie pracy z osobami dotkniętymi doświadczeniami traumatycznymi

Zapisy przez formularz: https://bit.ly/3CGBGv7

Szkolenie poprowadzi mgr Dorota Maria Pietraszewska: – psycholożka, terapeutka TSR w trakcie certyfikacji, praktyk dialogu motywującego, interwentka kryzysowa, absolwentka licznych szkoleń z zakresu pomocy osobom dotkniętym przemocą.

Data:
Godzina: