Kurs instruktorski korektywy i kompensacji wad postawy ciała – poziom podstawowy

13 lutego 2021 @ 00:00 - 21 lutego 2021 @ 00:00zł520 – zł650
  • To wydarzenie minęło.

Zajęcia z zakresu gimnastyki korekcyjnej mają na celu korygowanie  niewłaściwej postawy ciała u dzieci poprzez dobór odpowiednich ćwiczeń. Po kursie uczestnik może prowadzić zajęcia w przedszkolach oraz szkole podstawowej. Dzięki licznym ćwiczeniom, a następnie  widocznym efektom u swoich podopiecznych instruktor posiada pracę, która daje  ogromną satysfakcję i możliwości rozwoju. Dzięki temu, że jest to praca wymagająca zaangażowania i w której widoczne są efekty, daje ona ogromną satysfakcje. Ponadto gwarantuje, że nie popadnie się w rutynę, ponieważ każdy przypadek jest inny!

Posiadamy nowatorski program, a jako Uczelnia związana z rehabilitacją posiadamy kadrę, która na co dzień zajmuje się usprawnianiem pacjentów.

Kurs skierowany jest do:

• studentów kierunków medycznych i wychowania fizycznego
  • fizjoterapeutów
  • pedagogów