Obsługa systemu dziekanatowego: Wykorzystanie funkcjonalności systemu dziekanatowego w procesie dydaktycznym uczelni

6 kwietnia @ 09:00 - 16:00
  • To wydarzenie minęło.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy pracowników WSR oraz kadrę zarządzającą na szkolenie z cyklu obsługi systemu dziekanatowego „Wykorzystanie funkcjonalności systemu dziekanatowego w procesie dydaktycznym uczelni

Szkolenie odbędzie się w dniach 06 kwietnia 2022 w godz. 9:00-16:00

Na stronie znajdują się dokumenty rekrutacyjne na szkolenie.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie oryginałów dokumentów załącznik nr 1 i 2, do Biura Projektów WSR, pokój nr 3, do 25.03.2022 r.
W przypadku braku możliwości złożenia oryginałów dokumentów, proszę o przesłanie skanów dokumentów na adres szkolenia@wsr.edu.pl , obligatoryjnie oryginały należy złożyć w ciągu 14 dni od zgłoszenia na szkolenie. Po zakwalifikowaniu się na listę uczestników należy złożyć w Biurze Projektów do 30.03.2022 r. podpisane dokumenty rekrutacyjne (załącznik nr 3, załącznik nr 4 i załącznik nr 5).

W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy szkolenia@wsr.edu.pl lub pod nr tel. 600 874 937

Data:
Godzina: