16 czerwca @ 09:00 - 18 czerwca @ 16:30
  • To wydarzenie minęło.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wykładowców WSR na szkolenie Statystyczna analiza danych cz. 2. Budowanie modeli predykcyjnych z użyciem klasycznych technik statystycznych.

Szkolenie odbędzie się w dn. 16-18.06.2021 w godz. 9-16:30 w siedzibie Uczelni.

Szkolenie skierowane jest do wykładowców kształcących na kierunku Fizjoterapia.

Deklarując udział w szkoleniu obligatoryjnie wprowadzą Państwo elementy IBM SPSS Statistics na prowadzonych przez Państwa zajęciach, co będą Państwo potwierdzali w terminie późniejszym stosownymi dokumentami.

Na stronie znajdują się dokumenty rekrutacyjne na szkolenie.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie oryginałów dokumentów załącznik nr 1 i 2, do Biura Projektów WSR, pokój nr 3, do 28.05.2021r.
W przypadku braku możliwości złożenia oryginałów dokumentów, proszę o przesłanie skanów dokumentów na adres szkolenia@wsr.edu.pl, obligatoryjnie oryginały należy złożyć w ciągu 14 dni od zgłoszenia na szkolenie. Po zakwalifikowaniu się na listę uczestników należy złożyć w Biurze Projektów do 4.06.2021r. podpisane dokumenty rekrutacyjne (załącznik nr 3, załącznik nr 4 i załącznik nr 5).

W razie pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 22 888 28 55 lub 795 347 749

Start: