Szkolenia dla dydaktyków: Instruktor symulacji medycznej w stanach zagrożenia życia zakres rozszerzony

23 listopada @ 09:00 - 25 listopada @ 18:00
  • To wydarzenie minęło.

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy wykładowców WSR na szkolenie Instruktor symulacji medycznej w stanach zagrożenia życia zakres rozszerzony

Szkolenie odbędzie się w dn. 23-25.11.2021

Miejsce szkolenia: Wyższa Szkoła Rehabilitacji ul. M.Kasprzaka 49

Szkolenie trwa 24 godziny dydaktyczne

Szkolenie skierowane jest do wykładowców WSR kształcących na kierunku Ratownictwo medyczne

Deklarując udział w szkoleniu obligatoryjnie wprowadzą Państwo elementy symulacji medycznej na prowadzonych przez Państwa zajęciach, co będą Państwo potwierdzali w terminie późniejszym stosownymi dokumentami.

Na stronie znajdują się dokumenty rekrutacyjne oraz program szkolenia.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie oryginałów dokumentów załącznik nr 1 i 2, do Biura Projektów WSR, pokój nr 3, do 06.08.2021r.
W przypadku braku możliwości złożenia oryginałów dokumentów, proszę o przesłanie skanów dokumentów na adres szkolenia@wsr.edu.pl, obligatoryjnie oryginały należy złożyć w ciągu 14 dni od zgłoszenia na szkolenie. Po zakwalifikowaniu się na listę uczestników należy złożyć w Biurze Projektów do 13.08.2021r. podpisane dokumenty rekrutacyjne (załącznik nr 3, załącznik nr 4 i załącznik nr 5).

W razie pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 22 888 28 55 lub 795 347 749

Start: