Szkolenia dla dydaktyków: Instruktor symulacji medycznej zakres rozszerzony

24 maja @ 09:00 - 26 maja @ 18:00
  • To wydarzenie minęło.

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy wykładowców WSR na szkolenie Instruktor symulacji medycznej zakres rozszerzony

• Szkolenie odbędzie się w dniach 24-26.05.2022 r goz. 9.00 – 18.00.
  • Miejsce szkolenia: Wyższa Szkoła Rehabilitacji ul. Kasprzaka 49, 01-234 Warszawa
  • Szkolenie trwa 24 godziny dydaktyczne.

Szkolenie skierowane jest do wykładowców WSR kształcących na kierunku Ratownictwo medyczne.

Deklarując udział w szkoleniu obligatoryjnie wprowadzą Państwo elementy symulacji medycznej na prowadzonych przez Państwa zajęciach, co będą Państwo potwierdzali w terminie późniejszym stosownymi dokumentami.

Na dole strony znajdują się dokumenty rekrutacyjne oraz program szkolenia.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie oryginałów dokumentów załącznik nr 1 i 2, do Biura Projektów WSR, pokój nr 10, do 02.05.2022 r.
W przypadku braku możliwości złożenia oryginałów dokumentów, proszę o przesłanie skanów dokumentów na adres szkolenia@wsr.edu.pl, obligatoryjnie oryginały należy złożyć w ciągu 14 dni od zgłoszenia na szkolenie. Po zakwalifikowaniu się na listę uczestników należy złożyć w Biurze Projektów do 09.05.2022 r. podpisane dokumenty rekrutacyjne (załącznik nr 3, załącznik nr 4 i załącznik nr 5).
W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy: szkolenia@wsr.edu.pl lub pod nr tel. 600 874 937

Początek:
24 maja @ 09:00