Szkolenie dla administracji i kadry kierowniczej: Długotrwały kryzys (pandemia) a zarządzanie stresem

30 maja @ 09:00 - 16:00
  • To wydarzenie minęło.

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy pracowników administracyjnych oraz kadrę zarządzającą WSR na bezpłatne szkolenie Długotrwały kryzys (pandemia) a zarządzanie stresem – znaczenie dla zdrowia fizycznego i psychicznego, natura i rola długotrwałego stresu, metody niwelowania psychologicznych skutków kryzysu

Szkolenie odbędzie się stacjonarnie, w siedzibie WSR, 30.05.2022, w godzinach 9:00 – 16:00

Podczas warsztatu dowiesz się więcej na temat:

• Sprzyjanie psychice w sytuacji kryzysu i poczuciu zagrożenia
  • Dobrostan jako stan działania, a nie stan bycia
  • Wstęp do diagnozy funkcjonalnej – model działania mózgu i budowanie świadomości i wiedzy, że zachowanie to efekt działania wielu czynników
  • Budowanie relacji czyli wzięcie odpowiedzialności za relacje. Co znaczy być przywódcą czyli osobą odpowiedzialną za relacje?
  • Neurobiologia interpersonalna i neurony lustrzane
  • Zarządzanie stresem – postawa lidera ma wpływ na cały zespół
  • Neurocepcja bezpieczeństwa i neurocepcja niebezpieczeństwa czyli wpływ stresu na „efektywność zespołu” i co sprzyja jej tworzeniu?
  • Empatia jako narzędzie pracy
  • Wypalenie zawodowe czym jest i jak się chronić w czasach kryzysu

CO MUSISZ ZROBIĆ, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

Na stronie znajdują się dokumenty rekrutacyjne na szkolenie.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie oryginałów dokumentów załącznik nr 1 i 2, do Biura Projektów WSR, pokój nr 10, do 20.05.2022 r.
W przypadku braku możliwości złożenia oryginałów dokumentów, proszę o przesłanie skanów dokumentów na adres szkolenia@wsr.edu.pl, obligatoryjnie oryginały należy złożyć w ciągu 14 dni od zgłoszenia na szkolenie. Po zakwalifikowaniu się na listę uczestników należy złożyć w Biurze Projektów do 25.05.2022 r. podpisane dokumenty rekrutacyjne (załącznik nr 3, załącznik nr 4 i załącznik nr 5).

W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy szkolenia@wsr.edu.pl lub pod nr tel. 600 874 937

Data:
Godzina: