Szkolenie dla dydaktyków: Instruktor symulacji medycznej (zakres podstawowy)

1 lipca @ 08:00 - 2 lipca @ 16:00
  • To wydarzenie minęło.

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy wykładowców WSR na szkolenie Instruktor symulacji medycznej: zakres podstawowy
Szkolenie odbędzie się Poznaniu w dn. 1-2.07.2021r.

Miejsce szkolenia: Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów ul. Szamarzewskiego 62, 60-569 Poznań

Wyjazd na szkolenie zaplanowany jest 30.06.2021r. Powrót do Warszawy – 2.07.2021r.

Szkolenie trwa 18 godzin dydaktycznych.

W ramach szkolenia zapewniamy nocleg i wyżywienie na czas wyjazdu.
Szkolenie skierowane jest do wykładowców WSR kształcących na kierunku Ratownictwo medyczne.

Deklarując udział w szkoleniu obligatoryjnie wprowadzą Państwo elementy symulacji medycznej na prowadzonych przez Państwa zajęciach, co będą Państwo potwierdzali w terminie późniejszym stosownymi dokumentami.

Na stronie znajdują się dokumenty rekrutacyjne oraz program szkolenia.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie oryginałów dokumentów załącznik nr 1 i 2, do Biura Projektów WSR, pokój nr 3, do 15.06.2021r.

W przypadku braku możliwości złożenia oryginałów dokumentów, proszę o przesłanie skanów dokumentów na adres szkolenia@wsr.edu.pl, obligatoryjnie oryginały należy złożyć w ciągu 14 dni od zgłoszenia na szkolenie. Po zakwalifikowaniu się na listę uczestników należy złożyć w Biurze Projektów do 21.06.2021r. podpisane dokumenty rekrutacyjne (załącznik nr 3, załącznik nr 4 i załącznik nr 5).
W razie pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 22 888 28 55 lub 795 347 749

Start: