Szkolenie dla dydaktyków: Projektowanie i druk 3D w branży medycznej

15 listopada @ 09:00 - 17 listopada @ 17:00
  • To wydarzenie minęło.

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy wykładowców WSR na szkolenie Projektowanie i druk 3D w branży medycznej

Szkolenie odbędzie się w dn. 15-17.11.2021r.

Miejsce szkolenia: Wyższa Szkoła Rehabilitacji ul. M.Kasprzaka 49

Szkolenie trwa 24 godziny dydaktyczne.

Szkolenie skierowane jest do wykładowców WSR kształcących na kierunku Fizjoterapia

Docelowo Uczelnia planuje uruchomić zajęcia dla studentów fizjoterapii z Projektowania i druku 3D oraz zaangażować wykładowców w tworzenie scenariuszy do tych zajęć.
Deklarując udział w szkoleniu obligatoryjnie wprowadzą Państwo elementy druku 3D na prowadzonych przez Państwa zajęciach, co będą Państwo potwierdzali w terminie późniejszym stosownymi dokumentami lub zaangażują się Państwo w prowadzenie zajęć Projektowania i druku 3D dla studentów na kierunku fizjoterapia.

Na stronie znajdują się dokumenty rekrutacyjne oraz program szkolenia.

Wydłużamy termin rekrutacji na szkolenie! Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie oryginałów dokumentów załącznik nr 1 i 2, do Biura Projektów WSR, pokój nr 3, do 22.10.2021r. W przypadku braku możliwości złożenia oryginałów dokumentów, proszę o przesłanie skanów dokumentów na adres szkolenia@wsr.edu.pl, obligatoryjnie oryginały należy złożyć w ciągu 14 dni od zgłoszenia na szkolenie. Po zakwalifikowaniu się na listę uczestników należy złożyć w Biurze Projektów do 27.10.2021r. podpisane dokumenty rekrutacyjne (załącznik nr 3, załącznik nr 4 i załącznik nr 5).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie oryginałów dokumentów załącznik nr 1 i 2, do Biura Projektów WSR, pokój nr 3, do 19.10.2021r.
W przypadku braku możliwości złożenia oryginałów dokumentów, proszę o przesłanie skanów dokumentów na adres szkolenia@wsr.edu.pl, obligatoryjnie oryginały należy złożyć w ciągu 14 dni od zgłoszenia na szkolenie. Po zakwalifikowaniu się na listę uczestników należy złożyć w Biurze Projektów do 22.10.2021r. podpisane dokumenty rekrutacyjne (załącznik nr 3, załącznik nr 4 i załącznik nr 5).

W razie pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 22 888 28 55 lub 795 347 749

Start: