24 stycznia @ 09:00 - 16:30
  • To wydarzenie minęło.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wykładowców WSR na Szkolenie dla pracowników dydaktycznych uczelni z zakresu obsługi niepełnosprawnych studentów

Szkolenie odbędzie się online w dniu 24.01.2022 r. w godz. 9:00-16:30

Na stronie znajdują się dokumenty rekrutacyjne na szkolenie i program szkolenia.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie oryginałów dokumentów załącznik nr 1 i 2, do Biura Projektów WSR, pokój nr 3, do 14.01.2022r.
W przypadku braku możliwości złożenia oryginałów dokumentów, proszę o przesłanie skanów dokumentów na adres szkolenia@wsr.edu.pl , obligatoryjnie oryginały należy złożyć w ciągu 14 dni od zgłoszenia na szkolenie. Po zakwalifikowaniu się na listę uczestników należy złożyć w Biurze Projektów do 18.01.2022r. podpisane dokumenty rekrutacyjne (załącznik nr 3, załącznik nr 4 i załącznik nr 5).

W razie pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 600 874 937 lub mailowo szkolenia@wsr.edu.pl.

Data:
24 stycznia