Szkolenie: Obsługa Platformy edukacyjnej dla kadry kierowniczej i administracyjnej

6 czerwca @ 09:00 - 8 czerwca @ 16:00
  • To wydarzenie minęło.

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy pracowników WSR oraz kadrę zarządzającą na szkolenie z cyklu obsługi systemu dziekanatowego „Obsługa Platformy edukacyjnej dla kadry kierowniczej i administracyjnej”. Szkolenie potrwa 24h / 3 dni
Szkolenie odbędzie się w dniach 06-08.06.2022 w godz. 9:00-16:00

Na stronie znajdują się dokumenty rekrutacyjne na szkolenie.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie oryginałów dokumentów załącznik nr 1 i 2, do Biura Projektów WSR, pokój nr 3, do 27.05.2022 r.
W przypadku braku możliwości złożenia oryginałów dokumentów, proszę o przesłanie skanów dokumentów na adres szkolenia@wsr.edu.pl , obligatoryjnie oryginały należy złożyć w ciągu 14 dni od zgłoszenia na szkolenie. Po zakwalifikowaniu się na listę uczestników należy złożyć w Biurze Projektów do 31.05.2022 r. podpisane dokumenty rekrutacyjne (załącznik nr 3, załącznik nr 4 i załącznik nr 5).
W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy szkolenia@wsr.edu.pl

Początek:
6 czerwca @ 09:00