Szkolenie: Portal pracowniczy jako nowoczesne narzędzie wsparcia procesów zarządzania kapitałem ludzkim w organizacji

13 czerwca @ 09:00 - 14 czerwca @ 16:00
  • To wydarzenie minęło.

Szanowni Państwo,

Szkolenie odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2022w godz. 9:00-16:00

Na stronie znajdują się dokumenty rekrutacyjne na szkolenie.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie oryginałów dokumentów załącznik nr 1 i 2, do Biura Projektów WSR, pokój nr 3, do 01.06.2022 r.
W przypadku braku możliwości złożenia oryginałów dokumentów, proszę o przesłanie skanów dokumentów na adres szkolenia@wsr.edu.pl , obligatoryjnie oryginały należy złożyć w ciągu 14 dni od zgłoszenia na szkolenie. Po zakwalifikowaniu się na listę uczestników należy złożyć w Biurze Projektów do 06.06.2022 r. podpisane dokumenty rekrutacyjne (załącznik nr 3, załącznik nr 4 i załącznik nr 5).

W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy szkolenia@wsr.edu.pl.

Początek:
13 czerwca @ 09:00