Szkolenie Wykorzystanie platformy symulatorów VR w zakresie ratownictwa medycznego – Triage

17 grudnia 2019 @ 09:00 - 16:00
  • To wydarzenie minęło.

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy wykładowców WSR na szkolenie Wykorzystanie platformy symulatorów VR w zakresie ratownictwa medycznego – Triage
Szkolenie odbędzie się 17.12.2020 w godz. 9-16 w siedzibie Uczelni

Deklarując udział w szkoleniu obligatoryjnie wprowadzą Państwo elementy VR na prowadzonych przez Państwa zajęciach, co będą Państwo potwierdzali w terminie późniejszym stosownymi dokumentami.

Na stronie znajdują się dokumenty rekrutacyjne na szkolenie.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie oryginałów dokumentów załącznik nr 1 i 2, do Biura Projektów WSR, pokój nr 3, do 16.11.2020r.
W przypadku braku możliwości złożenia oryginałów dokumentów, proszę o przesłanie skanów dokumentów na adres szkolenia@wsr.edu.pl , obligatoryjnie oryginały należy złożyć w ciągu 14 dni od zgłoszenia na szkolenie.
Po zakwalifikowaniu się na listę uczestników należy złożyć w Biurze Projektów do 2.12.2020r. podpisane dokumenty rekrutacyjne (załącznik nr 3, załącznik nr 4 i załącznik nr 5.
W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 22 6262042 lub 795 347 749

Data: