Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Uroczysta inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023

30 września @ 10:00
Ładowanie Wydarzenia

Jego Magnificencja Rektor Wyższej Szkoły Rehabilitacji
prof. zw. dr hab. n. med. Jerzy E. Kiwerski

zaprasza na uroczystą inaugurację Roku Akademickiego 2022/2023,
która odbędzie się 30 września 2022 roku
o godzinie 10.00 w Auli Głównej WSR.

Wykład inauguracyjny
„Osteopatia. Fakty i mity”
wygłosi mgr Artur Kopeć

 

—–

Artur Kopeć – mgr fizjoterapii i osteopata z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu dzieci i dorosłych. Szkoleniowiec na konferencjach i szkoleniach fizjoterapeutycznych, logopedycznych stacjonarnych, jak i webinarach online. Wykładowca w Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Właściciel placówki rehabilitacyjnej ARKOMED na warszawskich Bielanach. Założyciel i wykładowca firmy szkoleniowej OsteoSense Artur Kopeć. Absolwent 4 letnich studiów osteopatycznych w FICO (flanders international college of osteopathy)
Dodatkowo sprawuję opiekę merytoryczną nad studentami odbywającymi praktyki studenckie w Przychodni Arkomed jak i w zakresie praktyk studenckich z programu ERASMUS+.
Ponadto wykładowca na konferencji badawczo-naukowej w Okunince w 2019 roku i targach Beauty Forum w Global Expo w Warszawie. Fizjoterapia to jego pasja. Uczestnik w wielu kursach i szkoleniach terapii manualnej, medycyny ortopedycznej i MASTER COURSACH z zakresu Osteopatii
Doświadczenie zdobywał w placówce ORTO oraz uczestniczył w praktykach zawodowych w Centrum Zdrowia Dziecka, Centrum Kompleksowej Rehabilitacji oraz Ośrodku Rehabilitacji Kompleksowej AWF. Biorąc czynny udział w warsztatach i szkoleniach cały czas pogłębia swoją wiedzę.

Szczegóły

Data:
30 września
Godzina:
10:00

GDPR

    Skip to content