Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Webinar: Spotkanie z reprezentantem Stowarzyszenia ICDefibrylatorzy

18 maja 2021 @ 19:00 - 21:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Studenckie Koło Naukowe Psychologii Medycznej zaprasza na spotkanie z panią Martą Kamińską – Vice-prezes Stowarzyszenia ICDefibrylatorzy.

O funkcjonowaniu osób ze wszczepionymi urządzeniami kardiologicznymi z perspektywy pacjenta i psychologa rozmawiają nasi specjaliści: Marta Kamińska – Vice-prezes Stowarzyszenia, 29latka ze stymulatorem mieszkająca we Wrocławiu. Prywatnie urodzona „społecznica”, wielbicielka książek, szczególnie kryminałów, pasjonatka fotografii, uwielbiająca wspólne chwile z najbliższymi i Dorota Maliszewska – psycholożka, socjoterapeutka, terapeutka TSR w procesie certyfikacji

Wraz z naszym gościem panią Martą Kamińską porozmawiamy o misji Stowarzyszenia ICDefibrylatorzy , którą jest pomoc wszystkim, niezależnie od wieku, uświadamianie społeczeństwa, że choroby serca to nie tylko domena osób starszych, że ze stymulatorem czy kardiowerterem-defibrylatorem można normalnie żyć, pracować, podróżować i spełniać marzenia. Poruszymy temat tzw. „niewidocznej niepełnosprawności” i tego jak powinno wyglądać wsparcie psychologiczne dla pacjentów ze wszczepionym urządzeniem oraz omówimy temat lęku i stresu z jakim na co dzień zmagają się osoby ze stymulatorem.

Kiedy: 18 maja o godzinie 19:00 [wtorek]

Miejsce: Platforma Teams

Spotkanie odbędzie się w formie wykładu z możliwością zadawania pytań prelegentkom.

Webinar jest wydarzeniem bezpłatnym.

Szczegóły

Data:
18 maja 2021
Godzina:
19:00 - 21:00
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Teams

GDPR

    Skip to content