Zajęcia na kierunku Trener Personalny

18 i 19 grudnia odbył się kolejny, przedostatni w tym semestrze zjazd studiów podyplomowych Trener Personalny.

Tym razem prowadzący mgr Bartosz Szyprowski (master trener TI Health Club oraz trener przygotowania motorycznego w judo) przybliżył naszym studentom zagadnienia zwiazane z metodyką nauczania przysiadu oraz innych ćwiczeń z dominacją kolana.

Drugiego dnia grupa skupiła się na tematyce mocy jako jednej z cech motorycznych.

Z przyjemnością informujemy, że partnerem sprzętowym dla naszego kierunku została firma Thingfit >>.

Każdy ze studentów otrzymał z tej okazji miły upominek w postaci zestawu taśm miniband oraz piłkę do rolowania????

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem firmy Thingfit i mamy nadzieję na długą i owocną współpracę????